Koronavírus na Slovensku a vplyv na taxislužbu
21. marca 2020
Znovuzrodení
9. mája 2020

Milí Bystričania,

v poslednej dobe je najaktuálnejšou témou pre celý svet šíriaca sa pandémia. Pandémia ochromila celý svet a vláda každej krajiny sa snaží túto situáciu čo najlepšie zvládnuť. Pre každého je najdôležitejšie v tejto chvíli zdravie. Pre nás tiež.

Naša spoločnosť, inTAXI Banská Bystrica, sa snažila a snaží pomôcť obyvateľom Banskej Bystrice formou realizácie nákupov tovaru a liekov. Zameriavame sa predovšetkým na seniorov, ale samozrejme vybavíme nákup úplne komukoľvek, kto ho potrebuje. Naša dispečerka šije rúška, ktoré putujú tým najzraniteľnejším.

Nikto nevie s určitosťou čo bude ďalej. Každý z nás má otázky. Každý sa pýta, kedy to skončí a čo prinesie budúcnosť. Na tieto otázky momentálne neexistujú presné odpovede, len dohady.

My sme boli a aj sme pozitívne naladení ľudia a veríme, že všetko bude ako pred tým. Čo ale nebude ako predtým, je ekonomika. Štáty využijú rôzne finančné nástroje na to, aby pomohli udržať zamestnanosť.

Hlavne malí a strední podnikatelia to budú mať po tejto kríze extrémne ťažké. Každého čaká dosť drsný reštart. Jedna z vecí, ktorú nás mal vírus naučiť je viac pomáhať. My sme radi pomáhali aj pred tým, ale teraz chceme pomáhať ešte viac. Inšpirovali nás niektoré iné firmy na Slovensku, ktoré chcú v budúcnosti pomôcť vybraným firmám pri opätovnom rozbehu ich podnikania.

AJ MY CHCEME POMÔCŤ

Chceme prispieť našou troškou a preto ponúkame trom vybraným banskobystrickým firmám reklamné aktivity na jeden celý rok v hodnote 10 000 eur ZADARMO. Súčasťou reklamných aktivít budú polepy na vozidlách, ktoré budú v 24 hodinovej prevádzke a teda nonstop medzi ľuďmi, reklamy vo vozidle, na sociálnych sieťach a na webe a mnoho iného.

Milujeme Banskú Bystricu a chceme tak podporiť podnikanie v našom meste.

Celé by sme to chceli zrealizovať nasledovne:

Na sociálnych sieťach a na webe zverejníme výzvu, aby ste nám dali vedieť o podnikateľovi, alebo podnikateľoch, ktorí by podľa Vás takúto pomoc potrebovali.

Môže dať o sebe vedieť aj samotný podnikateľ. Budeme potrebovať stručnú charakteristiku danej spoločnosti.

Neskôr vyberieme 7 spoločností, ktoré pôjdu do ďalšieho kola. Ich charakteristiky budú pridané na sociálnu sieť Facebook na stránku inTAXI Banská Bystrica, kde sami ľudia rozhodnú, ktorým trom firmám by sme mali takto pomôcť.

Sme presvedčení, že aj takáto malá pomoc je pomoc a umožní banskobystrickým podnikateľom reštartovať ich biznis.

Prostredníctvom uvedeného formulára nám pošlite tip na podnikateľa alebo podnikateľov, ktorí by takúto pomoc potrebovali.

Pre zobrazenie formulára na novej karte klikni TU.

Sme v tom všetci, spolu to zvládneme. Je dôležité si v tomto ťažkom období pomáhať. Urobme niečo pre druhých.

Pomôžte nám pomôcť Vám!