Reštartuj tvoj biznis s inTAXI
1. apríla 2020

Milí naši zákazníci a verní fanúšikovia,

ako ste už možno postrehli, od 6. 5. 2020 od 6:00 sme Vám opätovne plne k dispozícii. Vláda Slovenskej republiky schválila opatrenie ÚVZ SR a taxislužby zaradila do 2. fázy uvoľňovania opatrení a táto fáza sa spustila už spomínaným dňom 6. 5. 2020. Taxislužby môžu znova prepravovať osoby s dodržaním prísnych opatrení.

Počas takmer dvojmesačnej pauzy taxislužby mohli fungovať, ale nesmeli prepravovať osoby. Mohli prepravovať tovar a veci. Počas tejto pauzy sme zabezpečovali dovoz nákupov seniorom a ohrozeným skupinám obyvateľstva v súvislosti s ochorením COVID-19. Viac o týchto činnostiach si môžete prečítať TU. Čas, počas ktorého naše vozidlá ,,oddychovali“ na dispečingu sme využili na tepovanie a kompletnú dezinfekciu vozidiel. Vozidlá absolvovali servisné prehliadky a kontroly STK, aby pri spustení 2. fázy uvoľňovania boli vozidlá čisté a stopercentne nachystané na prevádzku. Počas obvyklej prevádzky sú vozidlá takmer neustále v prevádzke a niekedy je ťažké zorganizovať rôzne servisné úkony a čistiace procedúry. V tomto smere sme si počas pauzy trošku vydýchli a vozidlá dôkladne ošetrili, aby boli pripravené k službám pre Vás – našich zákazníkov.

V súvislosti s opatrením ÚVZ (podrobnosti TU) sú pre taxislužby stanovené nasledujúce opatrenia:

 • vodič musí mať vhodným spôsobom prekryté nos a ústa (rúško, šál, šatka),
 • cestujúci musia sedieť na zadných sedadlách a mať prekryté nos a ústa,
 • maximálne 2 prepravované osoby,
 • oddeliť vhodne priestor vodiča od priestoru pre pasažiera tak, aby sa zabránilo voľnému prieniku aerosólu medzi týmito priestormi,
 • po každom zákazníkovi absolvovať prestávku min. 15 minút,
 • dezinfikovať priestory po každom zákazníkovi prostriedkom účinným proti vírusom,
 • klimatizácia v priestore pre zákazníka musí byť vypnutá.
Cl03taxi zvrchu

Vo všetkých našich vozidlách je oddelený priestor vodiča od zákazníka kvôli zvýšeniu hygienickej bezpečnosti. Naši vodiči pravidelne dezinfikujú vozidlá po každom zákazníkovi a používajú ochranné prvky ako rúško a rukavice. Na požiadanie zákazníka je možné vydezinfikovať ruky aj zákazníkovi. Bezpečnosť našich zákazníkov je nám prvoradá a preto aplikujeme do vozidiel všetky dostupné možnosti dezinfekcie a ochrany.

ZLEPŠUJEME SA PRE VÁS

Chápeme, že momentálna situácia je náročná a preto sa snažíme maximálne vyjsť v ústrety Vám – našim zákazníkom. Preto aj naďalej zachovávame naše priority a zlepšujeme sa.

 • nemeníme cenník a jazdíme za naše štandardné výhodné ceny (cenník k dispozícii TU),
 • zlepšujeme dojazdy a vrámci Banskej Bystrice sme pri Vás do 8 minút,
 • v našich taxíkoch sa platí za auto, nie za osobu, takže keď sa odveziete 2 kamoši za 3 eurá, každého stojí cesta 1,50 eur,
 • u nás neexistuje príplatok za ,,odchytenie“ taxíku zo stanoviska, platí štandardná cena ako pri telefonickej objednávke,
 • možnosť online objednávky TU,
 • výhodné ceny v Banskej Bystrici od 2,50 eur.

Aj naďalej poskytujeme prepravu tovaru a vecí a nakupujeme pre Vás s donáškou až domov pred dvere. Ak sa nechcete vystavovať zbytočne riziku v preplnených supermarketoch, neváhajte nás kontaktovať s nákupným zoznamom a my nákup vybavíme za Vás a samozrejmosťou je doručenie až pred dvere domu.

Veľmi sa tešíme, že Vás môžeme opäť odviezť a vyhovieť tým najnáročnejším požiadavkám. Pre nás je naša práca poslaním a láskou, nie len prostriedkom na zarobenie. Máme Vás radi a už sa nevieme dočkať, keď s Vami budeme môcť prehodiť pár slov v taxíku.

Na záver si môžete pozrieť fotogalériu snímkov, ktoré vytvorili naši chalani počas prvých dní prevádzky.

GREGIHO 16-KA

13-KA V CHLÁDKU

RIŠKO NA 18-KE V NOČNEJ

PORIADNA OCHRANA

AĎO NA 15-KE

RANNÁ KÁVIČKA

RÁNO NA 10-KE

AJ DO KNIŽNICE